نام کاربری رمز عبور

تالار های گفتمان سندرم دان

Last Posts

بازگشت   تالار های گفتمان سندرم دان > بهداشت و درمان > پزشکی

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

سرطان درمان قطعی دارد
قدیمی 02-19-2009, 08:55   #1

asadpour

مدیریت کـــــــــل سایت

asadpour آواتار ها

سپاس ها: 160
سپاس شده 62 در 61 پست
حالت من:
درجه: 34 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
سابقه: 83 / 835
سحر و جادو: 554 / 14165
تجربه: 41%

asadpour به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض سرطان درمان قطعی دارد

سرطان درمان قطعی دارد

چندي بود منتظر بودم تا روز جمعه11/11/1387 فرا رسد چرا که مي خواستم از نزديک با فردي آشنا شوم که در رابطه با فعاليت هايش در مرکز وادي الايمن علي(ع) اتريش
VADELAYMAN ALI
HUMAN CELL BALANCING CENTER
سئوالات زيادي در ذهنم بود. تنها شنيده بودم که در رابطه با درمان بيماري سرطان فعاليت دارد وبس، اما نمي دانستم از چه روشي و با چه ابزاري. سرانجام روز موعد فرا رسيد. با کمي تاخير به دانشگاه رسيدم وارد سالن آمفي تئاتر که شدم ديدم مراسم شروع شده و پروفسور عالي شاهي همان که منتظر بودم از نزديک ببينمش مشغول ارائه سمينار مي باشد.
جو سنگيني بود چرا که خيلي ها براي ارائه مدارک بيماران خود و مشورت با دکتر آمده بودند از طرفي تعدادي از بيماران سرطاني هم حضور داشتند حتي بيژن نوباوه نيز که توسط دکتر عاليشاهي تحت مداواست نيز حضور داشت.
پس از 10 سال سکوت در دانشگاه صنعتی امير کبير لب به سخن گشوده بود و از فعاليت هايش مي گفت از اين که در تحقيقاتشان به چه نتايجي رسيده اند و.....

بعضي از نکات را به صورت تيتر وار اشاره مي کنم.

1- هر سلول خود را در زماني معادل با يک بيست و هفت ميليارديم ثانيه محيط اطراف وفق مي دهد و اگر اين اتقاق نيفتد سلول دچار مشکل مي شود.

2-سلول هاي زنده در حالت استراحت داراي تعادل بيو الکتريکي و بيو مغناطيسي مي باشند و اين تعادل هم بين کروموزوم هاي درون سلولي برقرار است و هم بين محيط داخل و خارج سلول

3- هر عامل خارجي که اين تعادل را به نوعي بر هم بزنه براي سلول ايجاد اشکال مي کند.

4-تمام سلول هاي سرطاني بدن يک موجود زنده با هم متفاوتند و جالبتر اينکه با تمام سلول هاي سرطاني موجودات زنده ديگر نيز تفاوت دارند به عبارتي به تعداد موجودات زنده داراي سرطان ضربدر تعداد سلول هاي سرطاني آنها سلول سرطاني متفاوت موجود مي باشد و اين يعني يک عدد نجومي که سبب شده است خيلي از پژوهشگران براي درمان سرطان نااميد شوند و جاي درمان سرطان به دنبال افزايش طول عمر بيمارن سرطاني باشند. که نمونه آن پروژه 5/1 ميليارد دلاري آمريکا براي بررسي ژنوم انسان و درمان سرطان بود که به جائي نرسيد.

5-تقسيم سلولي که تا به حال مي شناختيم اشتباست. آن ها پس از بررسي هاي زياد متوجه شدندکه فرايند تقسيم سلولي که تا کنون ارائه مي شده داراي اشکال مي باشد و نظريه جديدي را ارائه کردند که در آينده اي نه چندان دور به تمام دنيا عرضه خواهد شد.

6-در راه درمان سرطان از روش زير استفاده مي کنند.
الف: برقراي تعادل بيو الکتريکي و بيو الکترو مغناطيسي بر بدن براي جلوگيري از ايجاد سلول هاي سرطاني جديد
ب: وادار کردن سلول هاي سرطاني موجود به خود کشي

7-روش ارائه شده توسط اين دانشمند بزرگ ايراني نه تنها درمان بخش سرطان مي باشد بلکه تمامي مشکلات احتمالي با بيس سلولي را رفع مي نمايد حتي مشکلاتي که شايد ما خود از آن ها با خبر نباشيم.
در واقع تحول بنياديني در سلول ايجاد خواهد کرد.

8- دستگاه مد نظر که کار انتقال امواج به بدن فرد را دارد در زير زمين در نزديکي وين اتريش (وين) در مرکز HUMAN CELL BALANCING CENTERکار گذاشته شده است و بيماران از کانالي مار پيچ براي رسيدن به کره اي که در زير زمين کار گذاشته شده است استفاده مي کنند. در ساخت اين کانال چيزي حدود 200 متر مربع طلا به کار رفته است و بيماران در داخل اين کره در عمق زمين بر روي تختي تمام نقره اموج مد نظر را دريافت مي کنند.

9- از ماهيت اين امواج چيزي گفته نشد ولي براي اولين بار در دنيا توسط آن ها کشف و استفاده مي شود.

10- طول درمان توسط اين دستگاه از 6 تا 18 روز مي باشد.

11- پس از گرفتن مجوز از دولت اتريش ، با اجراي اين عمليات بر بيش از 300 بيمار به نتيجه 80 درصدي درمان کامل بيماري دست يافته اند .

12- اين اختراع اخيرا در آمريکا ثبت شده است .

13- روش بيوالکتريک و بيوالکترومغناطيسي درماني موجب شادابي سلولها و خودکشي سلول هاي سرطاني مي شود و هيچگونه عارضه اي ندارد .

پس از اتمام سمينار اين پروفسور عالي قدر 2 نفر از بيماران ايشان و دو نفر از نزديکان بيماران ايشان از نحوه درمانشان براي همه سخن گفتند.

نفر اول : خانمي بودند که تومور مغزي بد خيمي در ناحيه ساقه مغز داشتند که توسط پزشکان داخل جواب شده بودند ايشان که اولين بيماري بودند که توسط اين روش بهبود يافته بودند در سال 85 و توسط روش دکتر به صورت کامل درمان پيدا کردند و به مانند همه ي من و شماها سالم و سر زنده در سالن آمفي تئاتر سخن مي گفتند.
نفر دوم: خانمي بودند که از چندي پيش مبتلا به سرطان معده شده بودند و پس از خارج کردن معده تا حدودي بهبود يافته بودند ولي پس از چندي مجددا تومور مغزي در ناحيه گيجگاهي ايشان ايجاد مي شود که با توصيه دوستانشان به اتريش مي روند و تحت درمان قرار مي گيرند و هم اکنون وضعيت ايشان رو به بهبود ي کامل است.
نکته اي را از دکتر به زبان آوردند که مايه تعجب همگان شد. مي گفتند موقعي که روي تخت تمام نقره در زير زمين امواج دريافت مي کردم پس از اتمام عمل که دکتر راهي اين محفظه مي شدند با ذکر وارد مي شدند و آن هم اين ذکر بود "يا من اسمه دوا و ذکره شفاء"
نفر سوم: خانم دکتري بودند که در رابطه با نحوه درمان پدرشون صحبت کردند. اينجوري که ايشون مي گفتند پدرشون سرطان خون داشتند و همه پزشکان از درمانشون قطع اميد کرده بودند. جالب اين جاست که پس از درمان توسط دکتر عاليشاهي نه تنها مشکل سرطان خونشون حل شده بلکه ديگه هيچ اثري از ديابت و فشار خون هم در ايشون نيست.
نفرچهارم: جناب دکتري بودند که از نحوه‌ي‌ درمان همسرشون که مبتلا به بيماري سرطان بودند گزارشي ارائه کردند.

در انتها پروفسور عالي شاهي با تلاوت آياتي از قرآن کريم همه اين ها را فضل پروردگار ناميدند و تنها خود را اسباب و وسيله اي بيش ندانستند آن هم براي خدمت به بشر.

سايت هاي خبري نيز اين موضوع را اعلام کردند البته کار تابناک اصلا جالب نبود که عنوان خبر را اين جمله گذاشته " دستيابي ايران به شيوه جديد درمان سرطان" آن هم در آدرس زير:
http://tabnak. ir/pages/ ?cid=34746

البته کار جام جم خيلي زيباتر بود.
http://rssnews. ir/News-418153. html

اين هم اطلاعاتي از اين موسسه:
TEL : 0043 2234 73038
FAX : 0043 2234 73039
V.A(1388/11/ 11)

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

قوانین ارسال